Geleceğe Bir Bilet: Unlock EQ Çalıştayı

Geleceğe Bir Bilet: Unlock EQ Çalıştayı

PM Summit Ankara 2019'da Duygusal Zeka konuşacağız.

Geleceğe Bir Bilet: Unlock EQ Çalıştayı

2025 yılına gidip bugüne baksanız ve bugünkü size bir mesaj gönderseniz bu ne olurdu?

World Economic Forum tarafından yayınlanan Future of Jobs raporunda Endüstri 4.0 ile iş hayatında yaşayacağımız değişimler açıklanıyor. Bazı işlere gerek kalmayacağı ancak yeni iş alanlarının açılacağı belirtiliyor. Yeni iş alanları yeni yetkinlikleri, yeniden öğrenmeyi ve farklı mesleklere geçiş ihtiyaçlarını da beraberinde getirecek. Yaşadığımız endüstri devrimi sürecinde proje yöneticileri ve iş liderleri olarak bu değişimi nasıl yöneteceğiz, hangi yetkinliklerimizi geliştirmeli, hangi yeni yetkinlikleri kazanmalıyız? Bu sorunun cevapları arasında Duygusal Zeka önemli bir kavram olarak karşımıza çıkıyor. Duygusal zeka WEF raporunda 2020’de ihtiyaç duyacağımız ilk on yetkinlik arasında yer alıyor. Hayatta ve iş hayatında daha etkili ve başarılı olmanın, daha sağlıklı ilişkiler edinmenin, yaşam kalitesi ve refahını arttırmanın yolunun duygusal zekadan geçtiğini bilimsel araştırmalardan biliyoruz.

Gelecek simülasyonu yaptığımız bu zirvede, Geleceğe Bir Bilet: Unlock EQ Çalıştayı ile iş insanlarının yetkinlik çantasının olmazsa olmazı Duygusal Zeka’nın kapısını aralayacağız. Bu kapıyı açmak için ne tür anahtarlar olduğunu göreceğiz. Duygusal Zeka yetkinliklerini geliştiren liderlerin performanslarını ne kadar arttırabildiklerini öğreneceğiz. Dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka organizasyonu Six Seconds’ın Duygusal Zeka modelini birlikte çalışacağız.

Katılımcıların çalıştay öncesi yapacakları duygusal zeka testi üzerinden alacağımız Six Seconds Unlock EQ Raporunu çalıştayda birlikte irdeleyeceğiz. Herkesin bilgeliğini ortaya çıkarmasına alan açacağız. Katılımcıların kendileri için bir eylem planı ile çıkmalarını teşvik edeceğiz.

  • Başlangıç:2019-06-22
  • Bitiş:2019-06-22
  • Saat:13:30
  • Yer:PM Summit Ankara 2019 BTK
  • Fiyat:
  • Detay: